Úspěchy žáků

   2018/2019

Hry bez katastru v České Rybné 2019

družstvo mix (sestava: T. Jirčíková, J. Cabalková, O. Dostál, T. Mach, J. Hysek)

  • 2. místo (družstvo)

Vybíjená 2019 – regionální turnaj ve Fontáně v Záchlumí, 15. května 2019

družstvo mix (sestava: V. Martinec, V. Tobiška, M. Dostál, A. Hysek, O. Dostál, T. Filáčková, R. Valachová, M. Hysková, T. Jirčíková, T. Luňáčková, M. Žabová)

  • 1. místo (družstvo)
  • Vojtěch Martinec – nejlepší hráč turnaje

Atletický trojboj (Asociace školních sportovních klubů) v Ústí nad Orlicí, 14. května 2019

  • Vojtěch Martinec      1. místo (absolutní okresní vítěz mezi žáky)
  • Tereza Filáčková       4. místo mezi jednotlivci – žákyněmi
  • družstvo školy            5. místo (mezi 12 týmy ZŠ) – složení družstva: V. Martinec, V. Tobiška, T. Filáčková, R. Valachová

Běh údolím J. A. Komenského 2019 (13. května)

  • Tereza Filáčková       4. místo     1 200 metrů
  • Justýna Cabalková   9. místo         800 metrů (absolutně nejmladší účastnice – velká naděje)

Velikonoční švihadlo 2019 – školní soutěž

Absolutní vítěz soutěže

  • Nela Kočajdová (2. ročník) – 72 přeskoků za 30 sekund
  • Vojtěch Martinec (5. ročník) – nejlepší chlapec 69 přeskoků za 30 sekund

Florbalový turnaj (Asociace školních sportovních klubů) – okresní finále v Brandýse nad Orlicí, 19. února 2019

Dívky (sestava: Tereza Jirčíková – Tereza Filáčková, Romana Valachová, Michaela Hysková, Tereza Luňáčková – Martina Žabová, Anežka Kalousová)

  • 2. místo (družstvo) – vicemistryně okresu Ústí nad Orlicí
  • Tereza Filáčková – 7 branek (nejlepší střelkyně turnaje)

Florbalové turnaje žáků 1. stupně ZŠ ve Fontáně

Dívky (sestava: Tereza Jirčíková -Tereza Filáčková, Romana Valachová, Michaela Hysková, Tereza Luňáčková)

  • 1. místo (družstvo)
  • Romana Valachová – nejlepší hráčka turnaje

Recitační soutěž na Letohradském soukromém gymnáziu (LSG)

  • Michaela Hysková, Tereza Jirčíková, Marek Musil (recitační skupiny) – 3. místo („Vašnosta všech vašnostů„) 

Atletický čtyřboj družstev – Slatina nad Zdobnicí 19. 11. 2018

  • mladší žáci (T. Luňáčková, M. Žabová, O. Dostál, A. Hysek) – 2. místo
  • starší žáci (T. Filáčková, R. Valachová, V. Martinec, V. Tobiška) – 2. místo
  • Vojtěch Martinec – absolutní vítěz ve čtyřboji jednotlivců
  • Tereza Filáčková – 2. místo jednotlivci starší dívky
  • Tereza Luňáčková – 3. místo jednotlivci mladší dívky
  • Ondřej Dostál – 3. místo jednotlivci mladší chlapci

2017/2018

 

„Velikonoční švihadlo“ (školní soutěž)

  • mladší žáci (1., 2. roč.) Tereza Luňáčková – 69 přeskoků za 30 s. (rekord školy)
  • starší žáci (3., 4., 5. roč.) Marie Vajrauchová – 77 přeskoků za 30 s.

 

Běh údolím J. A. Komenského – Brandýs nad Orlicí

  • Vojtěch Martinec     6. místo        1 200 metrů
  • Tereza Luňáčková    7. místo           800 metrů
  • Tereza Filáčková      8. místo        1 200 metrů

 

Atletický čtyřboj družstev – Slatina nad Zdobnicí (jaro 2018)

  • mladší žáci (T. Luňáčková, M. Žabová, O. Dostál, A. Hysek)        4. místo
  • starší žáci (T. Filáčková. L. Dušková, R. Divíšek, V. Martinec)     3. místo
  • Vojtěch Martinec – absolutní vítěz atletického čtyřboje mezi jednotlivci

Vybíjená – turnaj ZŠ 1. stupně Fontána

  • družstva mix    4. místo

 

Školní atletický čtyřboj – atletický stadion v Ústí nad Orlicí

  • školní kolo: vítězové jednotlivých kategorii – T. Luňáčková, A. Hysek, T. Filáčková, V. Martinec

Atletický čtyřboj základních škol Pardubického kraje

  • 1. třída         3. místo
  • 2. třída        2. místo
  • 4. třída        2. místo
  • Tereza Luňáčková – absolutní vítězka v kategorii dívek 2. tříd

 

Turnaj v malé kopané v České Rybné 

  • 3. místo
  • Martina Prachařová – vyhlášena jako nejlepší háčka turnaje

 

 

2016/2017

 

Cyklistické závody „Hledá se vítěz“ – horská časovka Choceň – Sruby

  • Anežka Sládková        2. místo      časovka dívek
  • Johanka Rolečková    5. místo      časovka dívek

Florbalový turnaj Záchlumí     

  • 4. místo (mix družstvo)

„Velikonoční švihadlo“ – školní soutěž

  • A. Sládková              absolutní vítěz – 88 př.

Běh údolím J. A. Komenského – Brandýs nad Orlicí

  • Vojtěch Martinec        1. místo      1 200 metrů
  • Tereza Filáčková         3. místo        800 metrů
  • Tereza Luňáčková       9. místo        800 metrů (absolutně nejmladší účastnice)

 

Olympiáda malotřídních škol v Rovni u Rychnova n. K.

  • Anežka Sládková                 absolutní vítězka v kategorii dívek
  • Vojtěch Martinec                3. místo ve víceboji chlapců
  • štafeta družstev 8 x 80m   2. místo

 

Vybíjená  – turnaj pro 1. stupeň ZŠ ve Fontáně

  • družstva mix        3. místo

 

Turnaj v malé kopané v České Rybné

  • Ondřej Dostál – nejlepší mladý hráč (Talent turnaje)

 

Školní atletický čtyřboj – atletický stadion Ústí nad Orlicí

  • školní kolo: vítězové kategorií – O. Dostál, M. Žabová, V. Martinec, A. Sládková

 

Atletický čtyřboj základních škol Pardubického kraje

  • 1. třída         2. místo
  • 3. třída        5. místo
  • 5. třída        5. místo

 

2015/2016

Přírodovědná soutěž v České Třebové  

  • Karolína Valachová – 6. místo

 

Florbalové turnaje žáků škol

Chlapci

  • 1. místo turnaj v Ústí nad Orlicí (základní a praktické školy)
  • 1. místo turnaj ve Fontáně v Záchlumí (1. stupeň ZŠ)
  • 3. místo turnaj v Litomyšli (základní a praktické školy)

Dívky

  • 1. místo turnaj ve Fontáně v Záchlumí

 

Běh údolím J. A. Komenského v Brandýse nad Orlicí

  • Anežka Sládková        3. místo        1 200 metrů
  • Tereza Filáčková         5. místo          800 metrů (absolutně nejmladší účastnice soutěží!!!)

 

Olympiáda malotřídních škol v Potštejně

  • družstvo mix           3. místo (3 stříbrné a 7 bronzových medailí)
  • Anežka Sládková    2. místo v kategorii dívek (1 stříbrná a 3 bronzové medaile)

 

Turnaj v malé kopané v České Rybné

  • 1. místo a vítězství v turnaji „O pohár starosty Obce České Rybné“

 

2014/2015

 

 Okresní turnaj ve Florbalu dívek v Ústí nad Orlicí

  • 4. místo družstvo žákyň (turnaj praktických a základních škol – nejmladší účastnice)

Přírodovědná soutěž v České Třebové

  • Anežka Sládková         4. místo (dívky 3. ročníky)
  • Karolína Valachová    9. místo (dívky 4. ročníky)

Olympiáda malotřídních škol v Bohousové

  • družstvo mix        2. místo
  • Anežka Sládková – celková vítězka (4 zlaté, 1 stříbrná a 1 bronzová medaile)