Vojtěch Martinec je okresním vítězem v atletickém trojboji 2019

Červen 12, 2019 2:58 pm publikoval

Neskutečný příběh a velmi povedený výsledek napsal Vojtěch Martinec (žák 5. ročníku) dne 14. května na stadionu v Ústí nad Orlicí, kde se stal celkovým vítězem okresního finále v atletickém trojboji pod hlavičkou Asociace školních sportovních klubů České republiky. Ve všech disciplínách předvedl nadprůměrné výkony a vyrovnané výsledky, které znamenaly zisk 1 843 bodů a náskok 67 bodů na druhého v pořadí. Vojtovi jednotlivé výkony v disciplínách: sprint na 50 metrů – 7,60 s, skok daleký – 388 cm, hod míčkem – 35,96 m. V kategorii dívek se umístila Tereza Filáčková na 4. místě a bronzový stupínek ji uniknul o 168 bodů. Díky těmto výkonům a i celého družstva skončil náš první tým na velmi pěkném 5. místě mezi 12 základními školami, ovšem z větších měst okresu Ústí n. O. Velmi blahopřejeme!

Podrobné referáty i z ostatních školních akcí v závěru školního roku přineseme v rubrikách školní akce koncem měsíce června.

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola