Velký sportovní úspěch v závodech horských kol

Říjen 4, 2016 12:33 pm publikoval

 Již na začátku školního roku jsme se plně ponořili do sportovních aktivit. Do sportovních soutěží jsme nově zařadili cyklistické závody v podobě seriálu závodů horských kol „Hledá se vítěz“ pro žáky základních škol Pardubického kraje, jejichž patronem je Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. První závody nás čekali 20. září v rámci horské časovky Choceň – Sruby, kam odjeli 4 žáci naší školy. A hned jsme zažili velký úspěch. Anežka Sládková si mezi mladšími žákyněmi dojela pro skvělé 2. místo, čímž se nominovala do finálového závodu s hromadným startem v Nasavrkách, který se konal 26. září. Tam zajela svůj životní závod a vybojovala 3. místo. Moc blahopřeji! Více se dočtete v rubrice „Sportovní akce školy“.

 

Petr Skulbaševský, ředitel ZŠ Bohousová

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola