Slavnostní zahájení školního roku v ZŠ Bohousová

Říjen 7, 2015 2:25 pm publikoval

Tomu však předcházely hlavní prázdniny, které se využily na zkrášlení učebny, družiny a sborovny novým nábytkem a bylo položeno nové linoleum v jídelně a ředitelně.

A pak už nastal očekávaný den „1. září“. Což znamená v naší škole slavnostní zahájení školního roku. Všichni žáci a učitelé se sešli v I. třídě. Jako každý rok v tento slavnostní den zavítal do školy také pan starosta Falta. Obzvlášť slavnostní byl tento den pro 5 dětí. Proč? Protože Barborka, Kristýnka, Markétka, Mareček a Míša se stali našimi novými prvňáčky. Nové žáčky a také jejich rodiče, prarodiče a blízké přivítala třídní učitelka Radka Dvořáková a ředitel školy Petr Skulbaševský. Pan starosta dětem předal dárkové balíčky s temperami. Od školy se mohli děti potěšit balíčkem se školními potřebami pro prvňáčky. Pak jsme všem dětem popřáli hodně zdraví, mnoho úspěchů, ať se jim ve škole moc líbí a vše daří, jak si jen přejí. Aby poznali nové kamarády a zažili spoustu pěkných chvil při školních výletech a akcích. Rodičům pevné zdraví, velkou kopu trpělivosti a mnoho sil při práci s dětmi. Velmi milou atmosféru umocnil vzkaz rodičům: „věřte, všechny problémy, pokud nastanou, se vždy dají rozumně vyřešit ke vší spokojenosti.

Starší žáci si připravili pro své nové kamarády hudební pásmo. A tak se tento slavnostní den pomalu chýlil ke konci. Rodiče a děti ještě obdrželi důležité pokyny k organizaci školního roku a už se mohli pomalu těšit na další školní den. Velmi pozitivní také je, že každým rokem počet žáků v naší škole přibývá.

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola