Pololetní výpis známek obdrží žáci 3. – 5. ročníku při návratu na prezenční výuku

Leden 21, 2021 1:00 pm publikoval

Vzhledem k tomu, že žáci 3. – 5. ročníku se vzdělávají distanční formou výuky a tato forma potrvá minimálně do 28. ledna 2020, nemohou si přímo převzít svůj pololetní výpis známek přímo ve škole, jako při normální situaci a prezenční formě výuky od svých třídních učitelů. Třídní učitelky dne 28. ledna ve čtvrtek zašlou na osobní emailové adresy zákonným zástupcům žáků 3., 4. a 5. ročníku hodnocení prospěchu dětí formou informace, nebo ofoceného výpisu známek. Oficiální papírový pololetní výpis známek obdrží žáci při návratu do školy. Hodnocení bude probíhat běžnou klasifikací, jaká je uvedena v klasifikačním řádu naší školy, tedy známkou.

Petr Skulbaševský, ředitel školy

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola