Neskutečný úspěch!!! Tereza Luňáčková vyhrála atletický čtyřboj Pardubického kraje

Září 9, 2018 10:28 pm publikoval

Fantastický příběh se udál při letošním vyhodnocení atletického čtyřboje Pardubického kraje pod hlavičkou České unie sportu. Naše žákyně Tereza Luňáčková se stala absolutní vítězkou atletického čtyřboje v kategorii dívek za loňské 2. ročníky škol z celého Pardubického kraje. Získala celkem 326 bodů, jednotlivé výkony: 60m – čas 10,2 s, 300m – čas 1:02 min, skok daleký – výkon 328 cm, hod míčkem – výkon 18,60 m. Také byly úspěšné jednotlivé kolektivy tříd: 1. ročník – 3. místo, 2. ročník – 2. místo a 4. ročník – 2. místo. A to vše v rámci tříd Pardubického kraje. Vybraní žáci pojedou dne 19. září do kulturního domu v Heřmanově Městci, přebrat ocenění v podobě diplomů, medailí, plaket a pohárů. Všem zúčastněním srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, která se tak dostane díky nim do podvědomí větších škol měst z Pardubického kraje.

Podrobnosti přineseme po 19. září v rubrice Sportovní akce (školní akce)

Petr Skulbaševský, ředitel školy

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola