Naše florbalistky dosáhly velkého úspěchu – jsou vicemistryně okresu

Březen 17, 2019 3:13 pm publikoval

Velký a nečekaný úspěch zažilo družstvo dívek na turnaji v Brandýse nad Orlicí 19. února, kde reprezentovalo žamberský okrsek. V okresním finále v konkurenci týmů z pěti škol obsadilo pěkné 2. místo. Děvčata v každém zápase předváděla obětavé výkony za hranicí svých možností a tak mohla při vyhlášení přebrat stříbrné medaile pro vicemistryně okresu. Nejlepší střelkyní se stala naše Tereza Filáčková, která vstřelila 7 branek. Naše zápasy: Bohousová – ZŠ Choceň 2:3, – Jablonné n. O. 2:1, – Výprachtice 5:2, – Brandýs n. O. 2:1. Za parádní premiéru zaslouží dívky velký obdiv, protože tento výsledek je největším úspěchem v historii florbalu na naší škole. Více informací v rubrice „Sportovní akce školy“.

 Petr Skulbaševský, ředitel školy

 

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola