Holubičky našich žáků jsou součástí mezinárodní vernisáže „Umění pro mír“ v kostele v Neratově

Srpen 11, 2019 8:45 am publikoval

Začátkem roku 2019 jsem byl osloven majitelem firmy SET Servis Helvíkovice panem Zdeňkem Šiffelem se zajímavou nabídkou, podílet se na chystané vernisáži mezinárodní výstavy v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově. Postupně tedy naši žáci 3. – 5. ročníku pod vedením p. uč. O. Hubálkové začali vytvářet v hodinách výtvarné výchovy různé typy holubiček, které měly doplnit podobné výrobky dětí z vybraných českých a německých škol pod názvem výstavy „Umění pro mír“. Během července pak pan Šiffel instaloval vytvořené holubičky v neratovském kostele a následně rozeslal pozvánky na tuto vernisáž. Tímto jste také srdečně zváni, aby jste mohli zhlédnout tuto mezinárodní výstavu „Umění pro mír“, kterou obohatili svými výrobky i žáci naší školy.

Informace:

Vernisáž mezinárodní výstavy „AHOJ 19 – umění pro mír“, Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Neratově. Výstava je zahájena od 11. srpna 2019 a končí začátkem prosince 2019.

Petr Skulbaševský, ředitel školy

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola