Aktuální informace pro rodiče při uzavření školy od 11. března 2020

Březen 15, 2020 6:54 pm publikoval

Bezpečnostní rada státu, vláda ČR a ministerstvo zdravotnictví rozhodli, že se od 11. března 2020 (středa) plošně uzavírají základní a střední školy, odborná učiliště a univerzity na celém území České republiky na dobu neurčitou, tedy do odvolání. V této době je zákaz přítomnosti žáků v prostorách školy.

AKCE NAŠÍ ŠKOLY

V naší škole se definitivně ruší akce minimálně do konce března, tedy projekt „Stavitel města“ pro 1. a 2. ročník dne 20. března v pátek, a obě lekce plavecké školy 23. a 30. března v pondělí. Projektový den „Stavitel města“ bude v náhradním termínu v měsíci červnu. Jednám i s plaveckou školou o náhradních termínech dvou lekcí plavecké školy. Turnaj ve vybíjené 1. dubna je definitivně přesunut na podzim 2020, tedy nový školní rok 2020/2021. Další akce se uskuteční při příznivém vývoji kolem šíření COVID-19 a opětovném otevření škol.

Potvrzení formuláře „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy“

Vážení rodiče, naše škola Vám nabízí možnost potvrzení formuláře „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy“ přímo v kanceláři ZŠ Bohousová u ředitele školy v těchto termínech: v týdnu od 16. 3. každý pracovní den (po – pá) od 9,00 do 13,00 hodin.

UČIVO ŽÁKŮ NA DOMÁCÍ PŘÍPRAVU

UČIVO NA CELÝ PŘÍŠTÍ TÝDEN, případně další dny uzavření školy, na předměty R. Dvořákové, A. Mačalíkové a P. Skulbaševského vložíme na google disk. Vypracovaná cvičení zatím na kontrolu nenoste, uvidíme, jak se bude vyvíjet situace.

Vážení rodiče, určitě Vám bude kolektiv ZŠ Bohousová v této nelehké situaci nakloněn a ochoten s čímkoliv pomoci. V případě potřeby se neváhejte ozvat: telefonicky, mailem, nebo osobní návštěvou ve škole. Vše určitě dopadne dobře a situace se kladně vyřeší ku prospěchu nás všech.

Petr Skulbaševský, ředitel školy

 

 

Zařazeno v kategorii:

Tento přispěvek napsal skola